Zupa tajska z kurczakiem Pudliszki 440g X4
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 125833_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zupa tajska z kurczakiem Pudliszki 440g
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
|---|---|
| Smak | Ostry |
| Składniki | Składniki: woda, warzywa (czerwona i zielona papryka 8%, cebula, marchew 3%), mleczko kokosowe 10%, mięso z uda kurczaka 7,2%, zagęszczony przecier jabłkowy, pasta curry 2,3% (woda, ocet spirytusowy, mielony imbir, mielona kolendra, mielona kurkuma, galangal, przecier z imbiru, przecier z czosnku, cebula w proszku, mielony kmin rzymski, trawa cytrynowa, sól, czosnek w proszku, papryka chili, goździki, cynamon, gałka muszkatołowa, seler w proszku), pędy bambusa 2%, skrobia modykowana, mąka pszenna, cukier, koncentrat pomidorowy 1%, sól, czosnek, zagęszczony sok z cytryny, przyprawy, aromat. bez wzmacniaczy smaku. bez barwników |
| Zawartość netto | 440 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,68 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hjheinz polska sp.z o.o. ulica i numer: fabryczna 7 kod pocztowy i miasto: 63-840 krobia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 53 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 222 kJ |
| Zawartość białek | 2,2 g |
| Zawartość błonnika | 0,9 g |
| Zawartość soli | 0,85 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 4,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: