'Żubr Strong 37,5% vol. 200 ml
Wystaw opinię o produkcie
Żubr Strong 37,5% vol. 200 ml
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 531881
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Czysta |
|---|---|
| Smak | Lekki |
| Pojemność | 200 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 37,5 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Stock Polska Sp. z o.oUlica i numer: Spółdzielcza 6Kod pocztowy i miasto: 20-402 Lublin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 98 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: