Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 244124
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
wykonany z aluminium i tworzyw sztucznych
bezstopniowa regulacja strumienia wody od punktowego do delikatnej mgiełki jak też siły strumienia
wygodna blokada pracy ciągłej
Parametry produktu
| Typ zraszacza | Prosty |
|---|---|
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary (SxWxG) | 120 x 150 x 35 mm |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cell-fast sp. z o.o. ulica i numer: grabskiego 31 kod pocztowy i miasto: 37-450 stalowa wola pl |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zasięg zraszania | 0 - 5 m |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: