Zott Jogobella L.Casei 600 g (6x100 g) mix
Wystaw opinię o produkcie
Jogobella Lcasei to mleko fermentowane bogate w witaminy B6 i D, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Truskawka oraz brzoskwinia-marakuja to dwa owocowe warianty smakowe, w których dostępny jest nasz produkt.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 777443
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jogobella Lcasei to mleko fermentowane bogate w witaminy B6 i D, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Truskawka oraz brzoskwinia-marakuja to dwa owocowe warianty smakowe, w których dostępny jest nasz produkt.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mleko fermentowane |
|---|---|
| Smak | Brzoskwiniowy, Marakuja, Truskawkowy |
| Składniki | Mleko fermentowane brzoskwiniowe z marakują, z witaminami b6, d i wapniem: mleko, woda, owoce (7%) [sok brzoskwiniowy z koncentratu i mus brzoskwiniowy z koncentratu (5,5%), sok z marakui z koncentratu (1,5%)], cukier, skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca: pektyny, aromat, witamina b6, witamina d, wapń, żywe kultury bakterii, lactobacillus paracasei l. casei 431. mleko fermentowane truskawkowe z witaminami b6, d i wapniem: mleko, woda, sok truskawkowy z koncentratu (7%), cukier, skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca: pektyny, koncentrat soku z buraków czerwonych, aromat, witamina b6, witamina d, wapń, żywe kultury bakterii, lactobacillus paracasei l. casei 431. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 600 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,67 kg |
| Technika utrwalenia | fermentacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zott Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole, Polska 6 Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed otwarciem wstrząsnąć! |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 61 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 257 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,4 g |
| Zawartość soli | 0,07 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 8,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,6 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 120 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 30 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,21 mg/100g |
| Witamina D | 1,5 μg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: