Zott Jogobella 30% mniej cukru 150g
Wystaw opinię o produkcie
Ciesz się smakiem jogurtu Jogobella z ekstra dużymi kawałkami owoców z obniżoną o 3% zawartością cukrów*.
*min. 3% mniej cukrów niż w podobnych jogurtach owocowych dostępnych na rynku
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 571751
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ciesz się smakiem jogurtu Jogobella z ekstra dużymi kawałkami owoców z obniżoną o 30% zawartością cukrów*.
*min. 30% mniej cukrów niż w podobnych jogurtach owocowych dostępnych na rynku
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | brzoskwiniowy, Jagodowy, Truskawkowy |
| Składniki | Brzoskwinia: jogurt**, owoce 9% (brzoskwinie i sok brzoskwiniowy z koncentratu 7,2%, sok z marakui z koncentratu 1,8%), inulina, cukier, aromat.**zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii. truskawka: jogurt**, owoce 10% (truskawki, sok truskawkowy z koncentratu), inulina, cukier, koncentrat soku z buraków czerwonych, aromat.**zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii. jagoda: jogurt**, owoce 9% (jagody, mus jagodowy z koncentratu), inulina, cukier, aromat.**zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zott Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6 Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 83 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 350 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,3 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 6,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: