'Żołądkowa Gorzka Mango & Melon 28% 200ml
Wystaw opinię o produkcie
Swój unikalny rześki smak zawdzięcza połączeniu macerowanych gorzkich pomarańczy, karmelu i przypraw oraz soku z mango i melona. Zawiera 100% składników. Ma przyjemny smak, który zachwyca lekkością.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 775527
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 28 % obj. |
| Pojemność | 200 ml |
| Smak | Mango, Melonowy |
| Serwowanie | Aperitif, Drinki |
| Składniki | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Stock Polska Sp. z o.oUlica i numer: Spółdzielcza 6Kod pocztowy i miasto: 20-402 Lublin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 98 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 999 dni (dzień) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: