'Żołądkowa Gorzka Malina & Mięta z Cytryną 500ml 28%
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 948856
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Żołądkowa Gorzka Malina & Mięta z cytryną to unikalne połączenie najpopularniejszych smaków, tak uwielbianych przez Polaków. Soczyste maliny ze świeżą miętą i dodatkiem cytryny na bazie macerowanych gorzkich pomarańczy intrygują wielowymiarowym głębokim smakiem.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 28 % obj. |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Malinowy, Cytrynowy, Miętowy |
| Serwowanie | Drinki, Samodzielnie |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,87 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: stock polska sp. z o.o ulica i numer: spółdzielcza 6 kod pocztowy i miasto: 20-402 lublin pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 65 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wyjątkowość żołądkowej gorzkiej płynie z tego, że po dziś dzień stosuje się macerację składników. w specjalnych kadziach maceruje się gorzkie pomarańcze i sekretną mieszankę przypraw. maceracja sprawia, że alkohol idealnie "przegryza się" ze składnikami - wnika do środka, a następnie wyciąga z nich pełnię smaku i aromatu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: