Zewnętrzne reflektory punktowe WIZ 10W
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 995774
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Rozbuduj zestaw o dodatkowe reflektory punktowe, aby oświetlić więcej miejsca na zewnątrz. Z łatwością oświetl całą wybraną przestrzeń zewnętrzną. Produkt ten sprawdza się znakomicie w mniejszych przestrzeniach i w większych ogrodach. Dodaj do zestawu 5 reflektorów punktowych (sprzedawane osobno) i rozmieść je w dowolnym miejscu w ogrodzie. Świetna skuteczność podczas użytkowania na zewnątrz (IP65). Ta lampa zewnętrzna WiZ została poddana rygorystycznym testom sprawdzającym skuteczność jej działania na otwartym powietrzu. Wytrzymuje różne niesprzyjające warunki — od silnego słońca po ulewny deszcz, wichurę i zalewanie zraszaczami ogrodowymi.
Parametry produktu
| Waga jednostkowa brutto | 2,23 kg |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: signify poland sp. z o.o. ulica i numer: kossaka 150 kod pocztowy i miasto: 64-920 piła pl |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Wymiary (SxWxG) | 22,86 x 13,97 x 8,89 cm |
| Cechy produktu | Możliwość regulacji |
| Klasa szczelności | Ip65 |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Moc | 10 W |
| Napięcie | 12 (PSU 220 - 240) V |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: