Zestaw zraszający 4YELLOW 1/2" 15 m
Wystaw opinię o produkcie
Zestaw zawiera:
wąż 4-warstwowy 4YELLOW
zraszacz prosty
szybkozłącze stop i przelot
przyłącze z gwintem wewnętrznym G3/4"
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 760381
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zestaw zawiera:
wąż 4-warstwowy 4YELLOW
zraszacz prosty
szybkozłącze stop i przelot
przyłącze z gwintem wewnętrznym G3/4"
Parametry produktu
| Średnica | 1,25 cm |
|---|---|
| Długość | 15 m |
| Ilość warstw | 4 |
| Materiał wykonania | Polichlorek winylu (PCW) |
| Typ oplotu | krzyżowy |
| Ciśnienie maksymalne | 20 bar |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,53 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cell-fast sp. z o.o. ulica i numer: grabskiego 31 kod pocztowy i miasto: 37-450 stalowa wola pl |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: