Zestaw węży termokurczliwych BZRT-1
Wystaw opinię o produkcie
Zestaw składa się z rurek termokurczliwych w 4 rozmiarach: 2,4/1,2 + 3,2/1,6 + 4,6/2,4 + 6,4/3,2 i w 6 kolorach: czarny, czerwony, zielony, niebieski, żółty i białPZUW030110
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 984223
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Prąd znamionowy | 5 A |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Wymiary (SxWxG) | 10 x 10 x 1 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Elhurt Sp. z o.o.Ulica i numer: Modlińska 379Kod pocztowy i miasto: 03-151 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Zestaw węży termokurczliwych bzrt-1 4 rozmiary w 6 kolorach |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: