Zestaw prezentowy: szklanka do whiskey z czekoladowymi cygarami 75gr
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 48333
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zestaw prezentowy: szklanka do whiskey z czekoladowymi cygarami 75gr
Parametry produktu
| Typ | Czekoladki |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Zawartość netto | 75 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Składniki | Czekolada mleczna z nadzieniem gianduja o smaku waniliowym. składniki: 30% czekolada mleczna [cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, masa kakaowa, tłuszcz mleczny, emulgator (e322), aromat. masa kakaowa: minimum 32%], 70% gianduja [cukier, 16% pasta z orzechów laskowych, olej roślinny (orzechy laskowe), pełne mleko w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, kakao w proszku, emulgator (e322), aromat]. może zawierać: orzechy pistacjowe, migdały, zboża zawierające gluten (pszenica), nasiona sezamu. |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: koopman international b.v ulica i numer: distelweg 88 kod pocztowy i miasto: 1031 amsterdam nl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 527 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2203 kJ |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 42 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: