Zestaw Venus Xmas in Paradise (baslam do ciała 300 ml + żel pp 200 ml)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 668158
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Odkryj magię świąt z rozświetlającym zestawem, który może być doskonałym prezentem. Zestaw wzbogaci codzienne rytuały pielęgnacyjne pozostawiając na skórze cudowny zapach sycylijskich pomarańczy i zapewni przyjemność dla ciała i zmysłów.
Rozświetlający balsam do ciała Venus nada Twojej skórze delikatnego blasku, a zapachem przeniesie do sycylijskich gajów pełnych pomarańczy. Ekstrakt z owoców granatu chroni skórę przed procesami starzenia. Masło shea, olej kokosowy i olej z sacha inchi regenerują i nawilżają naskórek. Rozświetlające drobinki nadają skórze subtelnego blasku.
Aromatyczny żel pod prysznic Venus Orange Paradise 200 ml- skutecznie myje bez naruszenia fizjologicznej równowagi skóry. Oczyszcza, odświeża, nawilża.
Parametry produktu
| W zestawie | Baslam do ciała 300 ml + żel pp 200 ml |
|---|---|
| Łączna pojemność | 500 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,62 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pharma c food sp. z o.o. ulica i numer: mokra 7 kod pocztowy i miasto: 32-005 niepołomice pl |
| Skład | Żel : aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, glycerin, parfum, sodium cocoamphoacetate, coco-glucoside, glycol distearate, polysorbate 20, ceteareth-60 myristyl glycol, punica granatum fruit extract, sodium benzoate, potassium sorbate, citric acid, ci 15510, ci 17200 balsam: aqua, cetearyl alcohol, butyrospermum parkii butter, cocos nucifera oil, glycerin, c12-15 alkyl benzoate, glyceryl stearate se, plukenetia volubilis seed oil, punica granatum fruit extract, cera alba, lecithin, tocopherol, ascorbyl palmitate, ceteareth-20, carbomer, dimethicone, calcium aluminum borosilicate, silica, ci 77891, sodium hydroxide, tin oxide, glyceryl stearate, glyceryl oleate, sodium benzoate, potassium sorbate, citric acid, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, parfum, citrus aurantium peel oil, hexamethylindanopyran, limonene, linalool, linalyl acetate, beta-caryophyllene, geranyl acetate, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes |
| Okres przydatności | 42 mies. |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Działanie | Regenerujące, Nawilżające, Uelastyczniające, Oczyszczające, Odświeżające |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Krótki opis marketingowy | Odkryj magię świąt z rozświetlającym zestawem, który może być doskonałym prezentem. zestaw wzbogaci codzienne rytuały pielęgnacyjne pozostawiając na skórze cudowny zapach sycylijskich pomarańczy i zapewni przyjemność dla ciała i zmysłów. |
| Łączna masa | 620 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka, Chronić przed dziećmi, Nie połykać, Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Nie stosować w okolicach podpieluszkowych, Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Przeczytać uważnie sposób użycia, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Unikać kontaktu z oczami, Unikać kontaktu z oczami lub z podrażnioną skórą, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: