Zestaw 2 patelni 20cm + 24cm Natura Light Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Klasyczne, proste kształty, solidność i precyzja wykonania oraz stonowana kolorystyka to główne zalety naczyń z linii Natura. Inspiracja naturą przyczyniła się do stworzenia niepowtarzalnych rączek. Odpowiednio wyprofilowane, nienagrzewające się rączki imitujące prawdziwe drewno ochronią Twoje dłonie przed oparzeniem. Zestaw składa się z 2 patelni: 20cm oraz 24cm
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 122868
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 43 x 5 x 24,5 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Cechy dodatkowe | Nienagrzewające się uchwyty, Powłoka łatwa w czyszczeniu |
| Kolor | Czarny, Brązowy |
| Do stosowania w | Kuchniach elektrycznych, Kuchniach ceramicznych, Kuchniach gazowych, Kuchniach indukcyjnych |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Patelnia |
| Zawartość zestawu | 1x patelnia 20cm + 1x patelnia 24cm |
| Rodzaj powłoki | Powłoka nieprzywierająca |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: