Żelki słodkie BEZGL. BIO 80 g BioSaurus
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8588007731599
Opis produktu
Opinie o produkcie
Rozkoszuj się prehistoryczną ucztą z naszymi ekologicznymi żelkami BioSaurus! Zaspokój swój apetyt na słodycze tymi bezglutenowymi pysznościami, które są
równie zabawne, co pyszne. Wykonane z dbałością o szczegóły i pełne
smaku, nasze żelki występują w dwóch popularnych wariantach:
słodkim i kwaśnym. Wykonane z najlepszych organicznych składników,
te cukierki w kształcie dinozaura z pewnością zachwycą
podniebienia w każdym wieku.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
syrop glukozowy*, cukier trzcinowy*, substancja żelująca:
pektyny, kwas: kwas cytrynowy, barwniki spożywcze: koncentraty z dyni*, jabłka*, spiruliny*, rzodkiewki* i
czarnej porzeczki*, aromat truskawkowy, aromat malinowy, substancja glazurująca: wosk Carnauba*, olej roślinny
słonecznikowy*, aromat gruszkowy, aromat cytrynowy.
Informacje o produkcie
Marka: BIOSAURUS
Kraj pochodzenia: FR
Masa brutto: 0,082 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1426/336 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 83 g |
| Cukry | 59 g |
| Błonnik | 1.4 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0.57 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: