Żelazko parowe Philips Azur Seria 7000 DST7011/20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 859420
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wydajność na długie lata dzięki funkcji odkamieniania Quick Calc Release i stopie SteamGlide Plus o zwiększonej odporności na zarysowania. Silne uderzenie pary do 220 g usuwa uporczywe zagniecenia - wnika głęboko w tkaninę, aby łatwo usuwać oporne zagniecenia. Nasza blokada kapania zapobiega wyciekaniu wody na ubrania — pozwala to bez obaw prasować przy dowolnej temperaturze. Stopa SteamGlide Plus naszego żelazka zapewnia świetny poślizg po wszystkich rodzajach tkanin. Wyróżnia się ponadprzeciętną odpornością na zarysowania i uszkodzenia, jest nieprzywierająca i prosta w czyszczeniu. Funkcja Quick Calc Release ułatwia czyszczenie żelazka i zapewnia doskonałą wydajność strumienia pary przez długi czas. Moc 2600 W zapewnia szybkie nagrzewanie się i skuteczną pracę. Dzięki dużej pojemności zbiornika wody (300 ml) nie trzeba go tak często napełniać, co pozwala wyprasować większą ilość ubrań za jednym razem. Strumień pary do 45 g/min umożliwia szybsze rozprasowywanie zagnieceń. Silny, ciągły strumień sprawia, że w głąb tkaniny wnika o 50% więcej pary, aby łatwiej usuwać zagniecenia. Funkcja prasowania parą w pionie umożliwia odświeżanie ubrań bezpośrednio na wieszaku i usuwanie zagnieceń na wiszących tkaninach, takich jak zasłony. Deska do prasowania nie jest wymagana. Poręczne elementy kontroli temperatury oraz zmiany ustawień natężenia pary są precyzyjne i łatwe w obsłudze, co gwarantuje dobranie odpowiednich parametrów dla prasowanej tkaniny.
Parametry produktu
| Funkcje urządzenia | Prasowanie w pionie |
|---|---|
| Moc | 2600 W |
| Strumień pary [g/min] | 45 |
| Silne uderzenie pary [g/min] | 220 |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Błękitny, Niebieski, Biały |
| Rodzaj stopy | Steamglide elite |
| Cechy dodatkowe | Pionowe uderzenia pary, Spryskiwacz, Regulacja temperatury, Kulowe podłączenie przewodu |
| Pojemność zbiornika | 0,3 l (dm³) |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,9 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 1,27 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hama polska sp. z o.o. ulica i numer: robakowo, ul. poznańska 5 kod pocztowy i miasto: 62-023 gądki pl |
| Zabezpieczenia | Blokada kapania |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: