Żel pod prysznic VIT C CITRUS & PEACH 825 ML
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 329301
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dicora Żel pod prysznic VIT C CITRUS & PEACH to odżywczy żel, który zapewnia skórze intensywne nawilżenie i elastyczność. Dzięki orzeźwiającemu połączeniu ekstraktów z owoców cytrusowych i brzoskwini, żel nie tylko odświeża, ale również pielęgnuje, pozostawiając skórę promienną i zdrowo wyglądającą.
Zawarta w formule witamina C aktywuje naturalne mechanizmy obronne skóry, pomagając zatrzymać proces przedwczesnego starzenia. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują codziennego odświeżenia i odżywienia skóry.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Żel |
|---|---|
| Typ skóry | Wszystkie |
| Działanie | Odżywcze |
| Zapach | Cytrusowy |
| Okres przydatności | 60 mies. |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,93 kg |
| Skład | Skład: aqua (water), sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, disodium cocoamphodiacetate, glycerin, coco-glucoside, glyceryl oleate, dulcis (orange) (orange) fruit fruit extract, extract, citrus grandis (grapefruit) fruit extract, prunus persica (peach) fruit extract, sodium ascorbyl phosphate, parfum (fragrance), linalool, limonene, polyquaternium-7, tetrasodium edta, styrene/acrylates copolymer, benzyl alcohol, phenoxyethanol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, sodium benzoate, potassium sorbate, propanediol. |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dor.com sp. z o.o, ulica i numer: armii krajowej 4a kod pocztowy i miasto: 35-307 rzeszów pl |
| Pojemność | 825 ml |
| Krótki opis marketingowy | Żel pod prysznic vit c citrus & peach 825 ml |
| Benzyl alcohol (Alkohol benzylowy) | Tak |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 168 szt. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: