Żarówka LED OSRAM 4,3W GU10 3-pak
Wystaw opinię o produkcie
Korzyści ze stosowania produktu:
- Niskie zużycie energii;
- Łatwa wymiana żarówek halogenowych dzięki kompaktowej w pełni szklanej konstrukcji i pojedynczemu układowi optycznemu;
- Natychmiast 100 % światła, bez czasu nagrzewania;
- Idealne, ekonomiczne reflektory kierunkowe;
Obszar zastosowań:
- Sklepy;
- Hotele;
- Muzea, galerie sztuki;
- Pomieszczenia mieszkalne;
- Jako światło wpuszczane do oznaczania przejść, drzwi, schodów itp.;
- Oświetlenie kierunkowe akcentujące;
- Oświetlenie kierunkowe obiektów wrażliwych na ciepło, np. żywności roślin itp.;
- Zastosowania zewnętrzne - tylko w odpowiednich oprawach;
Cechy produktu:
- Zamienniki LED dla konwencjonalnych żarówek wysokonapięciowych;
- Lampy niezawierające rtęci;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 686718
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Korzyści ze stosowania produktu:
- Niskie zużycie energii;
- Łatwa wymiana żarówek halogenowych dzięki kompaktowej w pełni szklanej konstrukcji i pojedynczemu układowi optycznemu;
- Natychmiast 100 % światła, bez czasu nagrzewania;
- Idealne, ekonomiczne reflektory kierunkowe;
Obszar zastosowań:
- Sklepy;
- Hotele;
- Muzea, galerie sztuki;
- Pomieszczenia mieszkalne;
- Jako światło wpuszczane do oznaczania przejść, drzwi, schodów itp.;
- Oświetlenie kierunkowe akcentujące;
- Oświetlenie kierunkowe obiektów wrażliwych na ciepło, np. żywności roślin itp.;
- Zastosowania zewnętrzne - tylko w odpowiednich oprawach;
Cechy produktu:
- Zamienniki LED dla konwencjonalnych żarówek wysokonapięciowych;
- Lampy niezawierające rtęci;
Parametry produktu
| Pobór prądu | 4,3 W |
|---|---|
| Strumień świetlny | 350 lm |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Rodzaj | LED |
| Żywotność | 25000 h (godz.) |
| Kąt świecenia | 36 ° (stopnie) |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Wymiary (SxWxG) | 50 x 52 x 50 mm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Etykieta Energetyczna | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/84/88/848862.pdf |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Ledvance Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Klimczaka 1, klatka E Kod pocztowy i miasto: 02-797 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | BASPAR165036 4,3W/827 230V GU10 FS3 OSRAM |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | F |
| Zużycie energii | 5 kWh/1000h |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: