Zaparzacz Kent 600 ml Florina
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 225208
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zaparzacz Kent o pojemności 600 ml wykonany został ze szkła borokrzemowego, które jest wysoce odporne na działanie temperatur oraz czynników zewnętrznych. Ponadto, surowiec ten jest wolny od szkodliwych związków. Szkło nie wpływa na smak ani zapach przygotowanego naparu. Produkt został wyposażony w filtr ze stali nierdzewnej o drobnych oczkach.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Zaparzacz |
|---|---|
| Materiał | Szkło, Tworzywo sztuczne, Stal |
| Kolor | Czarny |
| Pojemność | 600 ml |
| Wymiary (SxWxG) | 12 x 20 x 12 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: florentyna sp. z o.o. ulica i numer: korzkwy 31 kod pocztowy i miasto: 63-300 pleszew pl |
| Zawartość zestawu | Zaparzacz |
| Cechy produktu | Nienagrzewające się uchwyty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: