ŻUREK STAROPOLSKI POLSKA 0,5L KUCHNIA POLSKA
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 495351
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
ŻUREK STAROPOLSKI POLSKA 0,5L KUCHNIA POLSKA
Parametry produktu
| Pojemność | 500 ml |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | woda, mąka żytnia (5,6%), mąka pszenna, czosnek |
| Zawartość netto | 500 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: F.H.U. P.Patucha i Jagiełło Spółka Jawna Ulica i numer: Darwina 16 Kod pocztowy i miasto: 43-603 Jaworzno PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 37 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 158 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0,58 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,3 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: