ZOTT Belriso Special 200g MIX X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 579879-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Deser mleczny z ryżem i sosem. Pozytywny posiłek. Świeże mleko z wybranych gospodarstw. Bez konserwantów.
Parametry produktu
| Rodzaj deseru | Ryżowy |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Waniliowy |
| Składniki | Deser mleczny z ryżem i sosem czekoladowym: mleko (65%), sos czekoladowy (15%) (woda, czekolada w proszku (15,4%)* (cukier, kakao w proszku), cukier, skrobia modyfikowana, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje zagęszczające: karagen, mączka chleba świętojańskiego; aromat], ryż (6,8%), cukier, śmietanka, białka mleka, skrobia modyfikowana, jaja w proszku, substancje zagęszczające: mączka chleba świętojańskiego, guma guar, sól, aromat *w sosie deser mleczny z ryżem i sosem waniliowym: mleko (65%), sos waniliowy (15%) (mleko, cukier, skrobia modyfikowana, substancje zagęszczające: karagen, mączka chleba świętojańskiego; regulator kwasowości: cytryniany sodu, aromat wanilii, barwnik: karoteny), ryż (6,8%), cukier, śmietanka, białka mleka, skrobia modyfikowana, jaja w proszku, substancje zagęszczające: mączka chleba świętojańskiego, guma guar, sól, aromat |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zott Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole, Polska 6 Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 105,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 444,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,1 g |
| Cukry | 9,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 16,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: