Z wagi: Wine Derby 1/4 krąg (ok. 100 g)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 320316
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ten rubinowy ser, nie tylko niesamowicie wygląda, ale i smakuje tak, że ciężko mu się oprzeć. Dodatek czerwonego wina do klasycznego sera, zmienił całkowicie dobrze znany smak w coś niespotykanego. Rubinowy, marmurkowy efekt to zasługa procesów mieszania. Dzięki temu jego smak jest dojrzały i wyrazisty.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Smak | Słodki |
| Składniki | Pasteryzowane mleko, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, koncentrat marchwi, koncentrat jagód, podpuszczka mikrobiologiczna, aromat wina, wino porto. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wielka Brytania |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,56 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,4 - 1,7 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: euroser dairy group ulica i numer: ul. geologiczna 20 kod pocztowy i miasto: 02-246 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Ten rubinowy ser, nie tylko niesamowicie wygląda, ale i smakuje tak, że ciężko mu się oprzeć. dodatek czerwonego wina do klasycznego sera, zmienił całkowicie dobrze znany smak w coś niespotykanego |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 30 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Pakowanie próżniowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 390 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1616 kJ |
| Zawartość białek | 21 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: