Z wagi: Ser Hiszpański owczy z rozmarynem krąg El Pastor (ok. 100 g)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 11328
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Unikalny dojrzewający, twardy ser z pasteryzowanego mleka owczego obtoczony w liściach rozmarynu. Będzie gwiazdą każdej deski serów.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Owcze |
|---|---|
| Forma | Na wagę |
| Składniki | Surowe mleko owcze, sól, podpuszczka zwierzęca, kultury bakterii kwasu mlekowego (z mleka), substancja konserwująca: e252, e1105 (lizozym z białka jaj). w skórce sera: substancja konserwująca e235 i e202; barwnik: e172; rozmaryn min. 1% |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 3,01 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 3 - 3,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: euroser dairy group ulica i numer: ul. geologiczna 20 kod pocztowy i miasto: 02-246 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 7,32 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,51 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,17 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,22 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 424 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 127 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1757 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 530 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7,41 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 10,7 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: