Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 843911
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Oryginalny francuski ser półmiękki z przerostem zielono-niebieskiej pleśni. Ser Bleu D'Auvergne jest najbliższym pokrewnym Roqueforta, ale znacznie młodszym. W swojej kategorii uchodzi za dość łagodny w smaku i maślany w konsystencji. Idealny dla tych, którzy cenią sobie subtelność smaku i delikatność.
Jest znakomitym dodatkiem do sosów, zup, past serowych lub tostów. Świetnie pasuje do makaronu i sałatek. Z Bleu D'Auvergne wyśmienicie komponują się wina słodkie Sauternes, Muscat. Ser zawiera 50% tłuszczu.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Składniki | Pasteryzowane mleko krowie (z francji), sól, podpuszczka, kultury bakterii mlekowych, penicillium. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,26 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,2 - 1,3 kg |
| ChNP - Chroniona Nazwa Pochodzenia | 1 |
| ChNP - Data ważności certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 2022-12-31 |
| ChNP - Numer certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | Aop decree of the 29 december 1986 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 342 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1419 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 21 g |
| Zawartość soli | 2,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Osłonka niejadalna | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: