Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 754339
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ser miękki z porostem szlachetnej, różowej pleśni, którą zawdzięcza ekstraktowi z papryki. Kremowo-biały aż po złotożółty miąższ, z pojedynczymi dziurami o kremowej konsystencji charakteryzuje delikatny, ale wyrazisty smak i aromat. Ser pleśniowy Rougette świetnie komponuje się na desce serów, w towarzystwie owoców. Jest doskonałym składnikiem sałatek oraz dań na gorąco. Do sera Rougette polecane są delikatne, półwytrawne wina białe. Produkowany jest z mleka krowiego, pasteryzowanego. Zawiera 70% tłuszczu.
Produkt posiada certyfikat Halal.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Miękki, Pleśniowy |
| Gatunek sera | Rougette |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, śmietana, sól, podpuszczka, barwnik: ekstrakt z papryki, kultury bakterii mlekowych, kultury pleśniowe |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,22 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,8 - 2,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 165 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 436 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1801 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 28 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 42 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: