Yabra Flaki wieprzowe w sosie pomidorowym 500g X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 564905_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Produkt sporządzony z żołądków wieprzowych, rozdrobnionych warzyw, przypraw aromatyczno - smakowych, zalany sosem z dodatkiem koncentratu pomidorowego. Utrwalony przez sterylizacje w opakowaniu hermetycznie zamkniętym
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, żołądki wieprzowe 20%, warzywa 7,8% (marchew 3,6%, cebula 2,2%, seler 2,0%), skórki wieprzowe 3,5%, koncentrat pomidorowy 2,4%, maka pszenna, skrobia kukurydziana modyfikowana, bulion wołowy (sól, glukoza, ekstrakt drożdżowy, maltodekstryna, skrobia ziemniaczana, aromaty, tłuszcz roślinny palmowy nieutwardzony, ekstrakt słodowy jęczmienny, tłuszcz wołowy 1%, warzywa suszone (cebula, pietruszka, czosnek, sok z cebuli), sól, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, przyprawy. produkt może zawierać: gluten, soję, seler, laktozę, jaja. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P.H.P. YABRA SP. Z O.O. Ulica i numer: M. KONOPNICKIE 404 Kod pocztowy i miasto: 42-260 KAMIENICA POLSKA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 60 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 251 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 6,4 g |
| Zawartość soli | 0,44 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: