YATO Klucz płasko-oczkowy z polerowaną główką 13 mm
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 190692
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
WYSOKIEJ JAKOŚCI KLUCZ PŁASKO-OCZKOWY Z POLEROWANĄ GŁÓWKĄ 13MM
Parametry produktu
| Wymiary (SxWxG) | 5,5 x 19,6 x 180 cm |
|---|---|
| Rozstaw szczęk | 2,8 cm |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Rodzina kolorów | Srebrny |
| Materiał wykonania | Crv |
| Liczba sztuk w zestawie | 1 szt. |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: toya s.a. ulica i numer: sołtysowicka 13-15 kod pocztowy i miasto: 51-168 wrocław pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: