Wysoka szklanka 350ML NEW YORK Arcoroc
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 7400
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dodaj stylu każdemu napojowi dzięki naszej uniwersalnej szklance. Wykonana z wysokiej jakości, transparentnego szkła, idealnie sprawdzi się zarówno do wody, soków, jak i drinków. Jej ponadczasowy design pasuje do każdej zastawy i wnosi odrobinę elegancji do codziennych chwil.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 350 ml |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dajar sp. z o. o. ulica i numer: połtawska 6 kod pocztowy i miasto: 75-072 koszalin pl |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 7,7 x 14,4 x 7,4 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: