'Wyborowa 500 mL 40% wódka
Wystaw opinię o produkcie
Wyborowa produkowana jest w 100% z żyta. Proces produkcji rozpoczyna się od starannej selekcji najlepszych, dojrzałych ziaren, które gwarantują harmonijny smak. Dzięki wielokrotnej destylacji wódka zyskuje charakterystyczny słodkawy smak oraz gęstą aksamitną konsystencję.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 767679
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wyborowa klasyczna to wódka produkowana w Polsce, która od lat cieszy się uznaniem zarówno w kraju, jak i za granicą. Co ją wyróżnia? Charakterystyczny smak, subtelnie przełamany delikatną słodyczą.
Czysta wódka Wyborowa – zrób dla niej miejsce na stole
Czysta Wyborowa to ikoniczny smak rozpoznawany na całym świecie, a dumny napis na butelce: „Made in Poland” podkreśla jej pochodzenie oraz gwarantowaną jakość. Dołącz do tej niezwykłej podróży przez świat tradycji! Doceń jej historię i niezwykłe doświadczenie, które jest rezultatem starannego procesu produkcji, co w efekcie zapewnia wyjątkową gładkość i klarowność czystej wódki, jaką jest Wyborowa klasyczna.
Co powinieneś wiedzieć o Wyborowej klasycznej?
Czysta wódka Wyborowa od lat pojawia się na polskich stołach i towarzyszy nie tylko najważniejszym momentom, takim jak wesela i jubileusze, ale też domówkom, grillom czy letnim festiwalom. Dlaczego? Bo możesz ją serwować solo, schłodzoną w kieliszku lub jako bazę pysznych koktajli. Sprawdzi się zarówno w kompozycjach słodkich, jak i kwaskowatych, wytrawnych czy ziołowych.
Czysta wódka Wyborowa to trunek doceniany przez koneserów na całym świecie, co potwierdzają liczne nagrody zdobyte na międzynarodowych konkursach. Na świecie dostępna jest w ośmiu pojemnościach 0,2 l; 0,35 l; 0,5 l; 0,7 l; 0,75 l; 1 l; 1,14 l i 1,75 l, a ciągłe doskonalenie procesu produkcji, daje pewność, że każda z butelek opuszczających produkcję, spełnia najwyższe standardy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Czysta |
|---|---|
| Pojemność | 0,5 l (dm³) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,88 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wyborowa S.A. Pernod Ricard Ulica i numer: Janikowska 23 Kod pocztowy i miasto: 61-070 Poznań PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 55 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: