Wybielacz Tytan 1kg
Wystaw opinię o produkcie
Wybielacz Tytan 1 kg zawiera podchloryn sodu NaOCl. Substancja znana od przeszło 200 lat. Często stosowana nie tylko w gospodarstwach domowych, lecz także w szpitalach i przemyśle.
Jako wybielacz stosowany jest do utrzymania oryginalnej bieli tkanin szarzejących się z czasem.
Wybielacz Tytan 1 kg jest niezwykle skutecznym środkiem z unikalną zdolnością do zabijania nawet opornych drobnoustrojów. Podchloryn skuteczny jest przeciw wszystkim typom drobnoustrojów: bakteriom Gram +, Gram -, grzybom, zarodnikom i wirusom. Działanie biobójcze podchlorynu spowodowane jest jego silnym działaniem utleniającym np. utlenia białka, kwasy nukleinowe.
Dodatkową jego zaletą jest to, iż dezynfekuje szybko i w niskiej temperaturze. Po zastosowaniu sam redukuje się do soli NaCl, która jest nieszkodliwa dla środowiska naturalnego.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 95165
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj środka | Płyn |
|---|---|
| Zastosowanie | Uniwersalny |
| Rodzaj plam | Kawa, Wino, Herbata, Owoce, Cola, Długopis, Czekolada, Makijaż, Warzywa, Tłuszcz, Krew, Olej, Trawa |
| Skład | Mniej niż 5% środków wybielających na bazie fosforanów, chloru, kompozycji zapachowych. |
| Sposób użycia | Moczyć przez godzinę w roztworze zawierającym 20ml preparatu w 5l wody |
| Dozowanie | Zgodnie z instrukcją na opakowaniu |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 20 ml |
| fosforany | brak, mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| związki wybielające na bazie chloru | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/71/53/715311.pdf |
| Piktogramy GHS | Substancje korodujące metale, Działanie żrące na skórę, Poważne uszkodzenie oczu (GHS05) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Rodzaj zagrożenia | Substancje korodujące metale, działanie żrące na skórę, poważne uszkodzenie oczu. |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakłady chemiczne unia spółdzielnia pracy ulica i numer: główna 14 kod pocztowy i miasto: 61-005 poznań pl |
| Zawartość nominalna | 1000 g |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) | Nie |
| Amylcinnamyl alcohol (2-pentylo-3-fenyloprop-2-en-1-ol) | Nie |
| Amyl cinnamal (2-benzylidenoheptanal) | Nie |
| Anise alcohol (Alkohol 4-metoksybenzylowy) | Nie |
| Benzyl alcohol (Alkohol benzylowy) | Nie |
| Benzyl benzoate (Benzoesan benzylu) | Nie |
| Benzyl cinnamate (ester fenylometylowy kwasu 2- propenowy, 3-fenylo-) | Nie |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Nie |
| Butylphenyl methylpropional (Aldehyd 2-(4-tertbutylobenzylo) propionowy) | Nie |
| Cinnamal (3-fenylo- 2-propenal) | Nie |
| Cinnamyl alcohol (Alkohol cynamonowy) | Nie |
| Citral (3,7-dimetylo-2,6- oktadienal) | Nie |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Nie |
| Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) | Nie |
| Eugenol (l, 2-metoksy-4-(2- propenylo)-fenol) | Nie |
| Evernia furfuracea extract (Ekstrakt mchu drzewnego) | Nie |
| Evernia prunastri extract (Ekstrakt mchu dębowego) | Nie |
| Farnesol (3,7,11-trimetylo2,6,10- dodekatrien-1-ol) | Nie |
| Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) | Nie |
| Hydroxycitronellal (7- hydroksycytronellal) | Nie |
| Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, HICC (3 i 4-(4-hydroksy4-metylopentylo)cycloheks-3-eno-1-karboaldehyd) | Nie |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Nie |
| Isoeugenol (2-metoksy-4-(1-propenylo)fenol) | Nie |
| Limonene (d-Limonene) | Nie |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Nie |
| Methyl 2-Octynoate (Okt-2-ynonian metylu; węglan metyloheptynu) | Nie |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: