Woseba kawa palona ziarnista Cafe Brasil 500g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5901123181414
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 715019
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Woseba Café Brasil to 100% arabika pochodząca z wyżynnych plantacji Brazylii. Kraj ten, dzięki sprzyjającemu klimatowi i górzystemu ukształtowaniu terenu, jest największym na świecie producentem kawy słynącym z eksportu wysokiej jakości arabiki. Woseba Café Brasil pozyskiwana jest metodą suchą, bez wykorzystania wody. Swój wyjątkowy smak i niską kwasowość kawa ta zawdzięcza metodzie suchej i średniemu stopniowi prażenia ziaren. To idealny wybór dla osób ceniących głęboki i bogaty aromat oraz łagodny smak z wyczuwalną nutą słodyczy. Dojrzewająca w słońcu Ameryki Południowej Woseba Café Brasil zapewnia niezwykłe doznania smakowe. Doskonała do parzenia metodą lub w ekspresie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Ziarnista |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Typ | Arabika (coffea arabica) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kawa palona ziarnista |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P.P.U.H. WOSEBA Sp. z o.o. Ulica i numer: Krotoszyńska 150 Kod pocztowy i miasto: 63-430 Odolanów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 100 ml |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: