Woseba Mąka na pizzę 1kg
Wystaw opinię o produkcie
Specjalistyczna mąka pszenna przeznaczona do domowego wyrobu pizzy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 523199
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | Nie dotyczy |
|---|---|
| Rodzaj | Pszenna |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | Mąka pszenna, środek do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy, enzymy spożywcze. |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P.P.U.H. WOSEBA Sp. z o.o.Ulica i numer: Krotoszyńska 150Kod pocztowy i miasto: 63-430 Odolanów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: