Woolite płyn do prania delicate 4,5L (75 prań) X2
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 774854_wielopak_2
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Płyn do prania, który ożywia miękkość oraz pomaga chronić Twoje delikatne ubrania, dzięki czemu dłużej wyglądają jak nowe. Wyjątkowa formuła: 1 Ożywia miękkość i puszystość włókien. 2 Pomaga chronić przed mechaceniem się ubrań. 3 Pomaga chronić przed rozciąganiem lub kurczeniem się tkanin.
Zalety produktu:
- Aktywna formuła z keratyną,
- Ochrona tkanin przed uszkodzeniami podczas prania,
- Chroni ubrania przed mechaceniem,
- Do delikatnych tkanin,
- Formuła Fiber-Flex,
- Skutecznie usuwa plamy,
- Działa nawet w 30 stopniach.
Podczas każdego prania ubrania ulegają niszczącej sile tarcia, co prowadzi do utraty kształtu, koloru i mechacenia. Aby temu zapobiec, Woolite stworzył serię płynów do prania Keratin Therapy. Aktywna Formuła z dodatkiem keratyny, znanej dotychczas głównie z profesjonalnych kosmetyków do włosów, skutecznie chroni i wygładza włókna. Wszystko po to by dłużej cieszyć się ulubionymi ubraniami!
Płyn do prania Woolite do Delikatnych Tkanin i Wełny skutecznie pierze i pomaga chronić ich miękkość. Unikatowa formuła różowego płynu Woolite z systemem Fiber-Flex pomaga zachować elastyczność tkanin oraz chroni je przed kurczeniem i rozciąganiem.
Stosuj płyn Woolite i miej pewność, że Twoje delikatne tkaniny będą bezpieczne i czyste, nawet jeśli pierzesz je w niskiej temperaturze. Dodatek keratyny wygładza włókna, więc Twoje ulubione sweterki nie będą się już mechaciły i dłużej będą wyglądać jak nowe.;
Uwaga. Zawiera: Methylisothiazolinone. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. UFI: KAW2-D0RY-J007-QSN3
Parametry produktu
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie ręczne, Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | 5%-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, |
| Dozowanie | 120 ml |
| Dodatkowe właściwości | Nadaje miękkość |
| Waga jednostkowa brutto | 4,78 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 60 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 60 ml |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/13/0/1213033.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | H317 może powodować reakcję alergiczną skóry h319 działa drażniąco na oczy |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 4500 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: