Woolite Żelowe kapsułki do prania z keratyną do kolorów 33 szt X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 412392_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Woolite formuła z keratyną wygładza włókna tkanin, eliminuje zmechacenia , chroni ubrania przed uszkodzeniami / tkaniny wyglądają jak nowe.
Kapsułki Woolite chronią przed blaknięciem kolorów / farbowaniem / utrzymują blask tkanin i je wygładzają , usuwają zmechacenia
Folia wykorzystana do produkcji kapsułek szybko się rozpuszcza nawet w krótkich cyklach, niskich temperaturach prania .
Płyny z formułą Keratin pachnie jak kosmetyk.
Odpowiednia ilość detergentu na jedno pranie aby zapobiec niszczeniu tkanin.
Koniec z niewłaściwym dozowaniem - wygodną w użyciu kapsułkę wystarczy umieścić w bębnie pralki. Kapsułka szybko rozpuszcza się podczas prania.;
Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. NIE wywoływać wymiotów. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Nie przekłuwać, nie rozrywać, nie przecinać. Jeśli dziecko włoży kapsułkę do ust, natychmiast ją usunąć i nie wywoływać wymiotów. Używać wyłącznie suchymi rękami. UFI: 3YE5-100M-300J-NGE6
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Tabletki/kapsułki |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tkanin kolorowych |
| Sposób użycia | Umieścić jedną kapsułkę bezpośrednio w pustym bębnie pralki przed jej załadowaniem. |
| Skład | Skład: 15% - 30%: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne; 5% - 15%: mydło; <5%: fosfoniany, benzisothiazolinone, enzymy, kompozycja zapachowa,linalool, benzyl salicylate, citronellol, coumarin. |
| Dozowanie | 1 kapsułka / 1 pranie |
| Waga jednostkowa brutto | 0,7 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 33 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 20 g |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/77/85/778515.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | H319 działa drażniąco na oczy h315 działa drażniąco na skórę h412 działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 660 g |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: