Woolite Płyn do prania Ochrona Kolorów Keratin 1,8 l X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 624174_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Woolite extra ochrona kolorów płyn do prania, który ożywia kolor twoich ubrań oraz pomaga chronić je przed blaknięciem i zafarbowaniem, zachowując ich nowy wygląd. Wyjątkowa formuła: ożywia kolor twoich ubrań dzięki nowej technologii "colorboost".
Zalety produktu:
- Aktywna formuła z keratyną
- Ochrona tkanin przed uszkodzeniami podczas prania
- Utrzymuje intensywność kolorów
- Wyłapuje barwniki – zapobiegają farbowaniu
- Skutecznie usuwa plamy
- Działa nawet w 30 stopniach.
Czyste ubrania bez zniszczeń. Podczas każdego prania ubrania ulegają niszczącej sile tarcia, co prowadzi do utraty kształtu, koloru i mechacenia. Aby temu zapobiec, Woolite stworzył serię płynów do prania Keratin Therapy. Aktywna Formuła z dodatkiem keratyny, znanej dotychczas głównie z profesjonalnych kosmetyków do włosów, skutecznie chroni i wygładza włókna. Wszystko po to by dłużej cieszyć się ulubionymi ubraniami!;
Uwaga. Zawiera: Methylisothiazolinone. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. UFI: 6HW2-E04S-5007-1FT7
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin kolorowych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie w pralce automatycznej |
| Skład | 5-15% anionowe srodki powierzchniowo czynne |
| Dozowanie | Dla wszystkich stopni twardości wody: 120ml |
| Dodatkowe właściwości | Do tkanin delikatnych;Zapachowy |
| Waga jednostkowa brutto | 2 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 30 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 60 ml |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/71/78/717824.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | H319 |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 1800 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: