Woolite Płyn do prania Dark 3,6l (60 prań) X3
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 570476_wielopak_3
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Płyn do prania, który ożywia kolor Twoich ubrań oraz pomaga chronić je przed blaknięciem i zafarbowaniem, zachowując ich nowy wygląd.
Wyjątkowa formuła: 1 Ożywia kolor Twoich ciemnych ubrań dzięki nowej technologii "ColorBoost". 2 Pomaga chronić przed blaknięciem, ponieważ czyści bez użycia agresywnych składników. 3 Pomaga chronić jaśniejsze elementy ubrań przed zafarbowaniem, dzięki składnikom wyłapującym barwniki.;
Uwaga. Zawiera: Methylisothiazolinone. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. UFI: M5W5-D0D5-X008-D3FY
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin czarnych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie ręczne, Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, enzymy, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone, kompozycja zapachowa |
| Dozowanie | 120 ml |
| Dodatkowe właściwości | ożywia kolor ciemnych ubrań |
| Waga jednostkowa brutto | 3,9 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 60 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 60 ml |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/61/21/612144.pdf |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | H319 |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 3600 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: