'Woodford Reserve Kentucky Straight Bourbon Whiskey 43,2% 0,7 l
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 855381
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Woodford Reserve®0,7l 43,2% Holiday to sezonowa, świąteczna edycja naszego klasycznego wariantu - ręcznie wytwarzanego w małych partiach super premium Kentucky Bourbonu, który powstaje w najstarszej, działającej nieprzerwanie od 1812 roku, amerykańskiej destylarni w Versailles. Każdego roku destylarnia przygotowuje edycję świąteczną tego wyjątkowego trunku. Wyróżnia ją specjalnie zaprojektowana etykieta, dzięki której produkt nabiera kolekcjonerskiego charakteru.
Woodford Reserve to ręcznie produkowany w małych partiach Super Premium Bourbon. Wytwarzany w najstarszej, działającej nieprzerwanie od 1812 roku, amerykańskiej destylarni w Versailles w stanie Kentucky. Na wyjątkowy – złożony, ale zarazem zbalansowany smak Woodford Reserve – wpływają starannie wyselekcjonowane składniki: unikalna mieszanka zbóż z wysoką zawartością żyta i wapienna woda głębinowa ze studni Bluegrass Region, a także dłuższy niż przy jakimkolwiek innym bourbonie okres fermentacji i potrójna destylacja.
Cechy: wyraźny, mocno bursztynowy kolor.
Kolor: miodowo bursztynowy
Zapach: bogaty w suszone owoce, z odrobiną mięty i pomarańczy, z delikatną nutą kakao, wanilii i tytoniu.
Smak: mieszanka cytrusów, cynamonu, toffi, karmelu, czekolady i nutami przypraw.
Finisz: jedwabiście delikatny, na początku prawie kremowy, z długim satysfakcjonującym posmakiem.
Parametry produktu
| Typ | Bourbon |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak | Cytrusowy, Cynamonowy, Toffi, Karmelowy, Czekoladowy |
| Serwowanie | Z lodem |
| Zawartość alkoholu | 43,2 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Aromat | Bogaty w suszone owoce, z odrobiną mięty i pomarańczy, z delikatną nutą kakao, wanilii i tytoniu. |
| Wykończenie (finisz) | Jedwabiście delikatny, na początku prawie kremowy, z długim satysfakcjonującym posmakiem. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: brown-forman polska sp. z o.o. ulica i numer: postępu 21d kod pocztowy i miasto: 02-676 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: