Wołowe Flaki po Zamojsku 820g Męska Rzecz
Wystaw opinię o produkcie
Wreszcie danie, które poradzi sobie z prawdziwym męskim głodem! "Pełna Micha", to linia pysznych, pożywnych dań do syta, extra doprawionych specjalnie pod męski gust.
To idealny obiad, który dostarcza cennej energii i siły do działania na dłużej.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 816174
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wreszcie danie, które poradzi sobie z prawdziwym męskim głodem! "Pełna Micha", to linia pysznych, pożywnych dań do syta, extra doprawionych specjalnie pod męski gust.
To idealny obiad, który dostarcza cennej energii i siły do działania na dłużej.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 820 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, żołądki wołowe 22%, warzywa 8,7%, (marchew 3,5%, cebula 2%, pietruszka, seler), mąka pszenna, koncentrat pomidorowy 1,7%, skrobia modyfiowana, sól, przyprawy i ekstrakt przypraw, cukier, maltodekstryna, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, olej rzepakowy, aromaty (zawierają mleko), warzywa suszone w zmiennych proporcjach (marchew, pietruszka, pasternak, czosnek), ekstrakt drożdżowy, hydrolizat białka sojowego, ocet spirytusowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, koncentrat suszonej cebuli, ekstrakt z papryki, przeciwutleniacz izoaskorbinian sodu. produkt może zawierać: gorczycę, jaja, dwutlenek siarki i siarczyny. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,91 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: stoczek natura sp. z o.o. ulica i numer: dwernickiego 5 kod pocztowy i miasto: 21-450 stoczek łukowski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 41 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 174 kJ |
| Wielkość porcji | 820 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: