'Wódka Żubrówka Biała z nutą Mięty 200 ml 37,5%
Wystaw opinię o produkcie
Czysta z natury Żubrówka Biała wywodzi się z Puszczy Białowieskiej - jednego z najbardziej niedostępnych i dziewiczych rejonów Polski.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 490622
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Czysta |
|---|---|
| Smak | Miętowy, |
| Serwowanie | Drinki, Samodzielnie |
| Pojemność | 200 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 37,5 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CEDC International Sp. z o.o.Ulica i numer: Kowanowska 48Kod pocztowy i miasto: 64-600 Oborniki Wlkp. PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: