'Wódka Wyborowa 40% 200ML X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 702561_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wyborowa klasyczna to wódka produkowana w Polsce, która od lat cieszy się uznaniem zarówno w kraju, jak i za granicą. Co ją wyróżnia? Charakterystyczny smak, subtelnie przełamany delikatną słodyczą.
Czysta wódka Wyborowa – zrób dla niej miejsce na stole
Czysta Wyborowa to ikoniczny smak rozpoznawany na całym świecie, a dumny napis na butelce: „Made in Poland” podkreśla jej pochodzenie oraz gwarantowaną jakość. Dołącz do tej niezwykłej podróży przez świat tradycji! Doceń jej historię i niezwykłe doświadczenie, które jest rezultatem starannego procesu produkcji, co w efekcie zapewnia wyjątkową gładkość i klarowność czystej wódki, jaką jest Wyborowa klasyczna.
Co powinieneś wiedzieć o Wyborowej klasycznej?
Czysta wódka Wyborowa od lat pojawia się na polskich stołach i towarzyszy nie tylko najważniejszym momentom, takim jak wesela i jubileusze, ale też domówkom, grillom czy letnim festiwalom. Dlaczego? Bo możesz ją serwować solo, schłodzoną w kieliszku lub jako bazę pysznych koktajli. Sprawdzi się zarówno w kompozycjach słodkich, jak i kwaskowatych, wytrawnych czy ziołowych.
Czysta wódka Wyborowa to trunek doceniany przez koneserów na całym świecie, co potwierdzają liczne nagrody zdobyte na międzynarodowych konkursach. Na świecie dostępna jest w ośmiu pojemnościach 0,2 l; 0,35 l; 0,5 l; 0,7 l; 0,75 l; 1 l; 1,14 l i 1,75 l, a ciągłe doskonalenie procesu produkcji, daje pewność, że każda z butelek opuszczających produkcję, spełnia najwyższe standardy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Czysta |
|---|---|
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Pojemność | 0,2 l (dm³) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wyborowa S.A. Pernod Ricard Ulica i numer: Janikowska 23 Kod pocztowy i miasto: 61-070 Poznań PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: