Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 443927_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Czysta, Premium |
|---|---|
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Samodzielnie, Drinki |
| Pojemność | 50 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podlaska wytwórnia wódek “polmos” spółka akcyjna z siedzibą w warszawie ulica i numer: frascati 12 kod pocztowy i miasto: 00-483 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 54 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 324 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: