'Wódka Absolut Pears 38% 700ML X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 440548_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Absolut Wódka produkowana jest w z najwyższej jakości składników: krystalicznie czystej wody i pszenicy ozimej, która nadaje trunkowi charakterystyczny, ziarnisty smak.
dodatkowo Absolut Pears wyróżnia się wspaniałym, gruszkowym smakiem.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowa |
|---|---|
| Smak | Gruszkowy |
| Serwowanie | Samodzielnie, Drinki |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szwecja |
| Zawartość alkoholu | 38 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wyborowa s.a. pernod ricard ulica i numer: janikowska 23 kod pocztowy i miasto: 61-070 poznań pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 700 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: