Woda źródlana niegazowana Mama i ja sport cap 0,5 l X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 643827_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Mama i ja to niegazowana woda źródlana, przeznaczona dla kobiet w ciąży, młodych karmiących mam, a przede wszystkim dla dzieci od pierwszych chwil życia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Typ | Źródlana |
| Skład dodatkowy | woda źródlana |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: WOSANA S.A. Ulica i numer: ul. Batorego 35a Kod pocztowy i miasto: 34-120 Andrychów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w chłodnym i nienasłonecznionym miejscu. Chronić przed przemrożeniem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: