Woda Mineralna Jurajska Junior niegazowana 0,33l
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5905256010207
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 33931
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przez 10 tysięcy lat natura tworzyła unikalny skład mineralny, dobierając proporcje wapnia do magnezu tak, aby były optymalnie przyswajane przez organizm człowieka.
Codzienny łyk minerałów dla Twojego dziecka prosto ze skał Jury.
Zdrowe nawyki nabyte w dzieciństwie procentują przez całe życie.
Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 0,33 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Skład dodatkowy | Potas 0,33 mg / 100 ml chlor 0,79 mg/ 100 ml wapń 6,63 mg/ 100 ml magnez 3,29 mg/ 100 ml fluor 0,03 mg / 100 ml sód 1,01 mg / 100 ml wodorowęglany -342 mg / l siarczany 39 mg / l |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0,5 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Jurajska Sp. z o. o. Ulica i numer: Myszkowska 40, Postęp Kod pocztowy i miasto: 42-350 Koziegłowy PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 330 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Zaleca się spożycie do 24 godzin po otwarciu butelki. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. chronić przed działaniem promieni słonecznych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Skrobia | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Fluor | 0,03 mg/100ml |
|---|---|
| Magnez | 3,29 mg/100ml |
| Potas | 0,33 mg/100ml |
| Wapń | 6,63 mg/100ml |
| Chlor | 0,79 mg/100ml |
| Sód | 1,01 mg/100ml |
| Wodorowęglany (HCO3-) | 342 mg/l |
| Siarczany (SO₄²-) | 39 mg/l |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: