Woda Cechini Muszyna średnionasycona 0,7 l szkło
Wystaw opinię o produkcie
SELGROS_I_19_EAN_5903427830265
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 369105
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
woda mineralna Cechini Muszyna 0,7 l szkło średnionasycona
Parametry produktu
| Rodzaj | Lekko gazowana |
|---|---|
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Typ chemiczny | Wapniowa |
| Skład dodatkowy | Zawartość charakterystycznych składników mineralnych: kationy mg/l wapniowy - 325,80 magnezowy - 61,62 sodowy - 33,17 potasowy - 3,73 aniony mg/l wodorowęglanowy - 1314 siarczanowy - 16,51 chlorkowy - 8,93 fluorkowy - 0,11 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Cechini Dystrybucja Sp.z o.o. Ulica i numer: Zazamcze 23 Kod pocztowy i miasto: 33-370 Muszyna PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: