Włoszczowa śmietana 22% 1kg X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 112743-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
doskonała do zup i sosów
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietana |
|---|---|
| Pojemność | 1000 ml |
| Zawartość tłuszczu | 22 g/100g |
| Przeznaczenie | Do bezpośredniego spożycia oraz ogólnego zastosowania, dla wszystkich grup konsumentów z wyjątkiem niemowląt |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, kultury bakterii mlekowych |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Ulica i numer: Kochanowskiego 1 Kod pocztowy i miasto: 29-100 Włoszczowa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 224 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 926 kJ |
| Wielkość porcji | 1000 g |
| Zawartość białek | 2,6 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: