Witor's Puszka Torri d'Italia z mixem włoskich pralin Creamy 250g X16
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 750140_wielopak_16
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Puszka z mixem pralin włoskich Italian Towers
Parametry produktu
| Smak | Czekoladowy |
|---|---|
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 250 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Praliny mieszane: mleczne (masa kakaowa: minimum 30%; masa mleczna: minimum 14%) i z ciemną czekoladą (masa kakaowa: minimum 50%) z nadzieniem. skład: cukier, tłuszcze roślinne ( kokosowy, z ziaren palmy, palmowy, - w różnych proporcjach), miazga kakaowa, serwatka w proszku, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (3,2%), odtłuszczone mleko w proszku ( 3,1%), orzech laskowy (1%), olej maślany, emulgator (lecytyna sojowa) aromat. może zawierać śladowe ilości innych orzechów, jaj i glutenu. przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. wartości odżywcze w 100g: energia 2298kj/551kcal, tłuszcz 34g (w tym kwasy tłuszczowe nasycone 27g), węglowodany 55g (w tym cukry 54g), białko 4,9g, sól 0,20g. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: malta premium sp. z o.o. ulica i numer: kopanina 28/32 kod pocztowy i miasto: 60-105 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 551 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2298 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 4,9 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 27 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 54 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: