'Wino Pinot Grigio 750 ml białe, półwytrawne X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 647566_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pinot Grigio
wino półwytrawne, białe
0,75 L; alc. 11,5 % obj.
Wino to zostało wyprodukowane z winogron szczepu Pinot Grigio uprawianego we Włoskiej Toscanii. Świetnie nadaje się jako dodatek do białych mięs, drobiu oraz ryb. Podawać schłodzone do temp. 8-10 stop. C.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Pinot Grigio |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Cielęcina, Drób, Ryby |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,16 kg |
| Region pochodzenia | Włochy |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 8 - 10 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bartex bartol sp. z o.o. ulica i numer: paproć 111 kod pocztowy i miasto: 64-300 nowy tomyśl pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 75 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: