'Wino Musujące Białe Wytrawne Cin&Cin Prosecco 750ML X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 37850_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Najwyższej jakości białe wino musujące. Pochodzi z regionu Veneto (oznaczenie apelacji - D.O.C.) na północnym wschodzie Półwyspu Apenińskiego, który kojarzy się z weneckimi uliczkami, malowniczymi winnicami i niezobowiązującą elegancją, tak typową dla mieszkańców Italii.
Charakteryzuje się delikatną słodyczą i świeżym smakiem. Ma też typowy dla tego gatunku owocowy aromat oraz , lekkie bąbelki.
Znakomicie smakuje solo do wakacyjnego śniadania, jako aperitif przed obiadem i przyjęciem oraz jako klasyczny składnik koktajli.
Prosecco to włoskość i kobiecy styl.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gronowe |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Serwowanie | Aperitif |
| Zawartość alkoholu | 11 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,36 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Włochy |
| Temperatura serwowania | 6 - 7 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra brands ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-091 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Składniki | Włoskie wino musujące, białe wytrawne, zawiera siarczyny. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: