Winiary Budyń smak deseru S'MORES (herbatników przekładanych pieczonymi piankami i czekoladą) bez dodatku cukru 35g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 439905
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Aksamitny budyń o smaku s'mores.
Rozkoszne połączenie smaku przypieczonej pianki, czekolady i herbatników!
Amerykański przysmak z ogniska zamknięty w budyniu!
Idealny do deserów, ale też do miseczki!
Parametry produktu
| Typ | Budyń |
|---|---|
| Smak | czekoladowy |
| Zawartość netto | 40 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Skrobia ziemniaczana, skrobia kukurydziana, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, aromat. może zawierać mleko. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 228 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Z 0,5 litra zimnego mleka odlej 0,5 szklanki, wsyp do niej zawartość opakowania oraz 30g (2 pełne łyżki) cukru i dobrze wymieszaj. pozostałe mleko zagotuj. do gotującego się mleka wlej rozdrobiony proszek ciągle mieszając. od momentu zagotowania gotuj jeszcze przez 0,5 minuty. gotowy budyń wlej do miseczek, nie mieszaj i zostaw do ostygnięcia. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 20,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 68 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 124 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 519 kJ |
| Wielkość porcji | 145 g |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość błonnika | 0,2 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,3 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 15 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: