'Winiarnia Zamojska Jabłko Lodowe 500ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 478113_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wino lodowe Winiarni Zamojskiej to wino z jabłek, o niespotykanej intensywności walorów smakowych i aromatycznych. Wina lodowe są najwyżej cenionymi w świecie produktami winiarstwa. Gdy temperatura spada do -5°C wraz z kryształkami lodu zmrożony owocowy moszcz traci cząsteczki wody. Jednocześnie substancje owocowe: aromaty i cukry własne ulegają kondensacji, tworząc tzw. esencję.
Uzyskaną esencję poddajemy fermentacji na zimno. W temperaturze poniżej 15°C, w maksymalnie spowolnionej fermentacji, wymrożony moszcz ulega przemianie w ekstraktywne wino lodowe. Na jeden litr takiego wina potrzeba przynajmniej 5,5 kg jabłek.
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Nie dotyczy - wino owocowe |
| Serwowanie | Czyste |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 0,5 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | IGT |
| Zawartość alkoholu | 10 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Region pochodzenia | Polska |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra brands ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-091 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Wino lodowe winiarni zamojskiej to wino z jabłek, o niespotykanej intensywności walorów smakowych i aromatycznych. wina lodowe są najwyżej cenionymi w świecie produktami winiarstwa. gdy temperatura spada do -5°c wraz z kryształkami lodu zmrożony owocowy moszcz traci cząsteczki wody. jednocześnie substancje owocowe: aromaty i cukry własne ulegają kondensacji, tworząc tzw. esencję. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: